Duo

Müügitingimused

Kaalu oma ostusoov hoolikalt läbi ja vajadusel küsi lisaküsimusi meie müügijuhtidelt. 

Broneerimisjuhend

 1. Vali välja ühikud, mis Sulle meeldivad ja lisa need ostukorvi.
 2. Kui oled oma valikud teinud, suundu maksma. Broneerimistasu on 500€ korteri kohta ning tuleb tasuda käesolevas müügietapis.
 3. Saad koheselt oma e-postile kinnituse broneerimisest ja täidetud broneerimislepingu.
 4. Tartu Loftid OÜ või Domus Kinnisvara müügiesindaja võtab Sinuga hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.
 5. Broneering kehtib 14 päeva. Selle aja jooksul vormistatakse notariaalne võlaõiguslik leping ja tasutakse 15% korterite maksumusest.
 6. Broneeringust on võimalik loobuda broneeringperioodi jooksul. Sellisel juhul esita taotlus broneeringu tühistamiseks ning broneeringsumma tagastamiseks. Broneeringsumma tagastatakse 30 päeva jooksul.

Broneerimistasu

Ostusoovi kinnitamiseks tasu online broneerimissüsteemi kaudu broneerimistasu 500 eurot iga broneeritava korteri eest. Nii saad olla kindel, et Sind huvitav korter saab just Sinule. 

Broneerimistasu on võimalik tasuda vaid eurodes. Tasuda on võimalik pangalingi kaudu, esindatud on Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank ja Luminor. Samuti saab makse sooritada Visa ning Mastercard krediitkaardiga.

Broneeringu kehtivus 

Broneering kehtib 14 päeva alates veebilehel broneeringu tegemisest. Kokkuleppel Müüjaga on võimalik vajadusel broneeringu kehtivust ka pikendada.

Taganemine broneeringust

Kui Pooled ei jõua lepingueelsete läbirääkimiste tulemusel notariaalse korteriomandi müügilepingu sõlmimiseni kuulub Broneerimistasu broneerijale täies ulatuses tagastamisele. Broneerimistasu tagastamiseks saadab sellisel juhul Huvitatud isik Müüjale 60 päeva jooksul alates broneeringu tegemisest vabas vormis vastavasisulise avalduse. Broneeringsumma tagastatakse 30 päeva jooksul.

Broneerimisele järgnevad sammud

Huvitatud isik saab oma e-postile automaatse e-kirja, mis kinnitab broneeringu ja broneerimislepingu,milles on välja toodud broneeritud korteri andmed. Hiljemalt järgmisel tööpäeval võtab meie müügijuht Sinuga e-kirja teel ühendust, et jätkata läbirääkimistega ja leppida kokku ostuprotsessi järgmised sammud.

Müügietapid:

Võlaõiguslik leping:

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, kus lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelselt tasub ostja 15% müügihinnast.

Asjaõigusleping:

Kui ostetud korter on valminud ja üleandmiseks valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Ostja tasub ülejäänud osa müügihinnast ja toimub korteri omandiõiguse üleminek.

Müügihinnas sisaldub:

 • Siseviimistlus vastavat siseviimistluspaketile. Lofti tüüpi korteri puhul on hinnas ka lofti korruste vaheline sisetrepp.
 • Tasu üldtehnovõrkude rajamise ja liitumise eest (vesi, elekter, kanalisatsioon, keskküte).
 • Andmeside, kaabeltelevisiooni, telefonside, nutiluku valmidus.

Müügihinnas ei sisaldu: 

 • Müügilepinguga seotud notaritasud ja riigilõiv
 • Auto ega ratta parkimiskoht
 • Panipaik
 • Nutilukk korteriuksel.

Küsimuste korral võta kindlasti ühendust meie müügijuhtidega.

Scandium Kinnisvara OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed Maksekeskus AS-le. Täpsemad privaatsustingimused on sätestatud www.duoloftid.ee/privaatsustingimused