Duo

KÕIK ON
LÄHEDAL

LOFTID TARTU VANALINNAS

DUO Loftid asuvad Tartu vanalinnas armastatud Rüütli tänava ja Laia tänava nurgal. Roheluses mõnuleva ülikoolilinna arvukad vaatamisväärsused ning jumaldatud paigad on siit vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Olgu tegemist töö- või puhkepäevaga – mõnus jalutuskäik või lühike rattasõit viib Sind sinna, kuhu soovid!

Tartu Raekoda koos ikoonilise suudlevat tudengite monumendiga on üks Tartu tuntumaid maamärke. Ühtlasi on tegemist ühe ilusaima raekojaga, mis on ühtviisi kaunis nii soojal suvepäeval avatud välikohvikute taustal kui ka talvise uisuplatsi kõrval. DUOt ühendab raekojaga Rüütli tänav, mis on tuntud oma kohvikute ja restoranide ning vilka ööelu poolest.

TARTU ÜLIKOOL

Tartu Ülikooli enimkülastatavad hooned asuvad mõlemad DUOst vaid mõnesaja meetri kaugusel. Peamajja saad jalutada piki romantilist Jaani tänavat – mööda suursugusest Jaani kirikust. Moodsasse Delta teaduskeskus kulgeb aga veelgi põnevam teekond – Botaanikaaiast mööda ja üle Vabadussilla! Sinnasamasse teisele poole kallast jääb ka ülikooli spordihoone. Olgu selleks isiklike sportlike saavutuste poole püüdlemine või omadele kaasaelamine – oled kohal vaid loetud minutitega!

EMAJÕGI, TOOMEMÄGI

Emajõgi on DUOle nii lähedal, et lookleb sellest peaaegu et mööda. Ergutav hommikune sörk, lõõgastav pealelõunane jalutuskäik või õhtune kohtumine sõpradega – Emajõeäärne kaunis loodus ja ilusad sillad sobivad neiks kõigiks.

Tudengite armastatuid kohtumispaik Toomemägi võlub oma roheliste nõlvade, kaunite vaadete ja varjuliste puhkepaikadega. Ühtlasi leiad siit Tartu Toomkiriku võimsad varemed, Tartu Tähetorni ning mitmeid monumente. DUOst jalutad Toomemäele täpselt kuus minutit!

KULTUUR JA KAUBANDUS

Lisaks kaunile loodusele, vanalinnale ja ülikoolile on Tartu tuntud ka tänu Eesti esimesele emakeelsele teatrile Vanemuine. 150-aastase ajalooga võimas kultuurisümbol meelitab linna kultuurihuvilisi läbi aasta, sest aastas tuuakse siin lavale kuni viisteist uut lasvastust.

Šopingugurmaanidele pakub Tartu aga armsaid butiike ja tuntuid kaubamärke nii ajaloolises Kaubamajas, Tasku keskuses kui ka uues Kvartali keskuses. Poodlejate teekond kaubandusse kulgeb mõnusalt loogeldes mööda Rüütli tänavat.